Кожна Agile команда не з чуток знає про планування Спринтів, щоденні Стендапи, Спринт Рев’ю та Ретроспективи. У цій статті поставимо акцент на ретроспективи.
Нашою гідессою буде Проєктна Менеджерка Innocode — Ольга Васюк. …

Уявіть собі, що багаття у комині вже розведено, чутно дзвінкий сміх щасливих людей, за вікном блискучий сніг, Різдвяні страви ваблять своїми ароматами, але куштувати їх ще не час, адже бородатий та мудрий дідусь має для Вас історію.

І це не історія про те, як він в молодості в хард-рок групі…

Створювати продукти — складно, а створювати якісні продукти ще складніше. Якщо умовно порівняти створення продукту програмного забезпечення зі створенням десерту — то замість борошна і масла вам знадобляться професіонали, налагоджені процеси, надійні технологічні рішення і, звісно, не обійтись без “жменьки” корпоративної культури.

З середини технологічних рішень можна зустріти вічний процес…

Ви вже знайомі з Віктором, нашим незамінним Tech lead-ом, правда ж? Сьогодні він поділиться шляхами та інструментами для оптимізації WordPress сайтів, якими стабільно користується наша київська команда. Оскільки ми в Innocode впевнені, що

“Sharing is caring”

зазначимо, що плагіни і тулзи, про котрі буде йти мова, були розроблені нами та…

Можливо ви чули цитату Гіти Айенгар:

Знання мають початок, але не мають кінця.

Катерина Анастасова, наша чудесна Head of PMO department, вирішила бути провідницею на шляху до навчання людей, які будують свої кар’єри PMiв.

Ми раді поділитись з вами враженнями та знаннями з інтригуючою назвою: Як стати проєктним менеджером? ПМ…

Мене звати Валерій Шипунов. Я співзасновник та співвласник норвезько-української компанії Innocode. А моя позиція називається технічний директор, або СТО.

Коли я заснував компанію, мені був 21 рік. І процес заснування заслуговує на окрему розповідь, зокрема на ще одне нагадування, чому слід вчити англійську. Коли мені було 19 років, я щойно…

Innocode

We do innovation, strategy and build relevant products for Norwegian media >> www.innocode.no https://www.facebook.com/innocode.no

Get the Medium app

A button that says 'Download on the App Store', and if clicked it will lead you to the iOS App store
A button that says 'Get it on, Google Play', and if clicked it will lead you to the Google Play store