Уявіть собі, що багаття у комині вже розведено, чутно дзвінкий сміх щасливих людей, за вікном блискучий сніг, Різдвяні страви ваблять своїми ароматами, але куштувати їх ще не час, адже бородатий та мудрий дідусь має для Вас історію.

І це не історія про те, як він в молодості в хард-рок групі грав чи Шаурменом працював, а про те, як святкують Різдво у країні Фіордів та Вікінгів.

Image for post
Image for post

Ви ж не відмовите нам у прослуховуванні цієї історії? Може це саме та історія, що надихне на чудові ідеї і святковий настрій?
Сідайте біля комину, вкривайтесь коциком і уважно слухайте.


The last 6 months were tough for the Whole World. Lots of us gained some new skills, got used to remote work, remote friendship, remote gym, remote parties, and basically remote everything. Agree that work-life balance is a top thing we should adopt for our lives today, and the real experts of this question are of course parents that are working from home.

Image for post
Image for post

Today we are going to talk with Lova Lekare. Lova is working as the Project Manager in Innocode on Sweden clients as well as some Norwegian. She is an excellent writer, does content work for clients, and…


Створювати продукти — складно, а створювати якісні продукти ще складніше. Якщо умовно порівняти створення продукту програмного забезпечення зі створенням десерту — то замість борошна і масла вам знадобляться професіонали, налагоджені процеси, надійні технологічні рішення і, звісно, не обійтись без “жменьки” корпоративної культури.

З середини технологічних рішень можна зустріти вічний процес: Build, code, test, deploy.

Image for post
Image for post

Сьогодні зупинимось саме на тестуванні програмного забезпечення, як невіддільній частині побудови та покращення продуктів компанії. Допоможе нам у цьому Іван Мосійчук — Quality Assurance інженер з 4 річним багажем знань та досвіду у тестуванні.


Ви вже знайомі з Віктором, нашим незамінним Tech lead-ом, правда ж? Сьогодні він поділиться шляхами та інструментами для оптимізації WordPress сайтів, якими стабільно користується наша київська команда. Оскільки ми в Innocode впевнені, що

“Sharing is caring”

зазначимо, що плагіни і тулзи, про котрі буде йти мова, були розроблені нами та знаходяться у вільному доступі.

Image for post
Image for post

Попередження: стаття, окрім корисної інформації має багацько слів іноземного походження, так званого ІТ-шного сленгу 🙃

Поборникам чистої мови радимо запастись антистрес розмальовками.

Ну, гайда до теми 🚀

Ви знали, що понад 35% сайтів та найпопулярніших блогів створені на CMS WordPress? …


Можливо ви чули цитату Гіти Айенгар:

Знання мають початок, але не мають кінця.

Катерина Анастасова, наша чудесна Head of PMO department, вирішила бути провідницею на шляху до навчання людей, які будують свої кар’єри PMiв.

Image for post
Image for post

Ми раді поділитись з вами враженнями та знаннями з інтригуючою назвою: Як стати проєктним менеджером? ПМ в дикій природі. Бажаємо приємного читання та передаємо слово Кейт:

В четвер 11.06 завдяки ICON, та, незважаючи на природні катаклізми, відбувся вебінар для бажаючих дізнатись нюанси роботи керівника проектів. Гроза та дощ стіною у Львові чемно зупинились буквально перед стартом зустрічі, і ми почали згідно плану.

Для розігріву ми разом…


Have you ever wondered about the background of creating a software product?We decided to open the curtain on the history of Innocode’s product, called “Moments” for those who were curious about it.

Image for post
Image for post

“Moments” were created almost 4 years ago. Through the name of this product you can imagine that it has to do something with remembering and sharing special moments, and you are absolutely right.

“Moments” is basically a platform for creation online classifieds and greetings with important moments for individuals, local communities and readers, that is often used by Online Media Newsletters. The concept of our product is well…


Мене звати Валерій Шипунов. Я співзасновник та співвласник норвезько-української компанії Innocode. А моя позиція називається технічний директор, або СТО.

Image for post
Image for post

Коли я заснував компанію, мені був 21 рік. І процес заснування заслуговує на окрему розповідь, зокрема на ще одне нагадування, чому слід вчити англійську. Коли мені було 19 років, я щойно закінчив перший курс в Харківському Національному Університеті Радіоелектроніки. Думаю мені дуже пощастило з факультетом на якому я вчився (Комп’ютерна Інженерія та Управління) та зокрема з деканом, Володимиром Хахановим. Моя спеціальність була пов’язана з проектуванням апаратного забезпечення (hardware), і буквально за кілька місяців після початку навчання я потрапив на кафедру автоматизації…


Image for post
Image for post

Історія, яка розпочинається з духмяного, ягідного чаю не може погано закінчитись.
Саме так спільна історія Innocode та Майстерні Мрії і розпочалась.
Від друзів, чи просто з серфінгу у соціальних мережах ми дізнались, що є громадська організація, що складається з особливих мрійників та мрійниць, які разом навчаються, творять, діляться любов’ю, власноруч збирають трав’яні збори та виготовляють дивовижні прикраси.

Після першого горнятка їхнього ароматного чаю зі смаком затишку та любові, ми зрозуміли, що хочемо дізнатись учнів Майстерні Мрії ближче. Вони ж у свою чергу нас гостинно запросили. …


Привіт! Мене звати Валерій Шипунов, я партнер та СТО в Innocode. Пишу цю вакансію, бо шукаю людину з якою я б працював в команді на щоденній основі. В перших кількох абзацах я опишу хто ми такі і чому шукаємо СТО, а вимоги до цієї позиції будуть трохи нижче.

Хто ми такі?

Innocode це Норвезько-Українська компанія. Вірніше сказати була Норвезько-Українська, бо зараз ми також маємо офіси в Швеції (Стокгольм) та в Америці (Фресно). Але культура наша — Норвезько-Українська. Зараз нас 65, в Україні ми є в Києві та у Львові, а СТО шукаємо у львівський офіс.

Image for post
Image for post

Чим ми займаємось? Консультуємо та впроваджуємо інновації, допомагаємо…


Image for post
Image for post
Малюнок прекрасної Ліди з “Майстерні Мрій”

На перший погляд — висадка дерев у місцевому сквері історичного району міста має нести за собою години проведені в черзі для отримання купи дозволів, хабарі чиновникам, муки вибору “того самого” дерева та підняття рівня стресу в крові мінімум вдвічі, але на своєму досвіді можемо вас запевнити, що це зовсім не так.

Але, спочатку розпочнемо подорож в часі на один рік назад.

Innocode

We do innovation, strategy and build relevant products for Norwegian media >> www.innocode.no https://www.facebook.com/innocode.no

Get the Medium app

A button that says 'Download on the App Store', and if clicked it will lead you to the iOS App store
A button that says 'Get it on, Google Play', and if clicked it will lead you to the Google Play store